Liptovská kokava ERB Liptovská Kokava
kontakt vyhľadávanie hlavné menu

Privát Beata

Vitajte v našom Priváte Beata!

Ponúkame Vám ubytovanie v priváte na Liptove v pokojnom prostredí Liptovskej Kokavy, kde môžete zažiť oddych, ale aj aktívnu dovolenku. 
Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi.

V lete je možné robiť turistiku vo Vysokých, Nízkych či Západných Tatrách, Slovenskom Raji alebo Roháčoch, cykloturistiku, okúpať sa v mnohých termálnych a prírodných kúpaliskách. Ak máte radi adrenalín, môžete skúsiť rafting na rieke Belá, kde si na svoje prídu aj rybári. Liptov je známym rajom hubárov, milovníci folklóru majú možnosť navštíviť množstvo festivalov, ktoré sa konajú v okolí. Príjemné osvieženie v lete poskytnú jaskyne.
V zime môžete využiť množstvo zjazdových a bežkárskych tratí, celoročne sú k dispozícii aquaparky, múzeá a skanzen. 


 
Rozloženie ubytovania:

Na prízemí: 2x 4-lôžková izba, kúpeľňa (2x umývadlo, 2x sprchovací kút, 2x WC), plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, plynová rúra, chladnička s výparníkom, MV rúra, rýchlovarná kanvica) s obývačkou. 

Na druhom poschodí: 4x 2-lôžková izba ( 1x izba s balkónom ), kuchyňa ( plynový sporák, plynová rúra, chladnička s výparníkom, MV rúra, rýchlovarná kanvica ) s obývačkou, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

WiFi v celom objekte.

Veľký trávnik na záhrade je vhodný na loptové hry, altánok, záhradný gril a ohnisko umožnia prežiť príjemné večery. Deti sa môžu do chuti vyskákať na veľkej trampolíne.

Pohľad z okna privátu je krásny. Z jednej strany vidieť Kriváň, z druhej Nízke tatry, lesy, polia..... 

Dom stojí na úplnom okraji dediny, je plný slnka a poskytuje kľud. 

Tešíme sa na Vašu návštevu !!! 

 

Adresa:Liptovská Kokava č. 2, 032 44

Mobil:+421 904 321 901

Email:ubytovanienadvojke@gmail.com

Web:                                  http://www.privat-beata.sk